Polish (Poland)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)

 

 

Firma powstała w styczniu 2006 roku i od początku istnienia zajmuje się usługami związanymi z transportem. Początkowo przedmiotem Naszej działalności były ekspresowe przesyłki kurierskie a w późniejszym czasie bardziej rozszerzony transport samochodowy.

Doświadczenie zdobyte  przy współpracy z firmami kurierskimi OPEK Sp. z o. o. oraz DHL EXPRESS Sp. z o. o. świadczy o szybkości i solidności wykonywanych  przez Nas usług. Nasz dział spedycji zapewnia realizację pełnego procesu logistycznego od momentu otrzymania ZLECENIA SPEDYCYJNEGO poprzez podjęcie ładunku u NADAWCY, ewentualne magazynowanie lub konfekcjonowanie do dostarczenia ładunku do ODBIORCY przy wykorzystaniu jak najdogodniejszych metod zarówno pod kątem ekonomicznym jak i bezpieczeństwa.

Firma MK Transport Logistyka Spedycja świadczy usługi w zakresie organizacji transportu krajowego i międzynarodowego oraz obsługi logistycznej spełniającej oczekiwania indywidualnego Klienta bez względu na rodzaj asortymentu i wolumen towarów.

Realizując specyficzne potrzeby transportowe klientów, zlecamy transport powierzonych nam ładunków grupie naszych doświadczonych i rzetelnych współpracowników. Doświadczeni spedytorzy oraz nowoczesne technologie pozwalają optymalnie organizować procesy transportowe w zakresie transportu samochodami o ładowności od 1,5 tony do 24 ton.

Misją naszej firmy jest kompleksowe obsłużenie każdego projektu logistycznego. Klient nie jest dla nas kolejnym numerem w komputerowym systemie zarządzania i zawsze ma bezpośredni kontakt z odpowiedzialną za jego obsługę osobą. Przewidujemy mogące pojawić się w łańcuchu logistycznym zakłócenia i zapobiegamy im natychmiast. Proponujemy innowacyjne rozwiązania i elastycznie dostosowujemy się do organizacji, z którymi pracujemy.

Jesteśmy gotowi do podpisania umów czasowych na pełną obsługę, jak również do przyjmowania zleceń w trybie opartym o konwencje CMR. Nieustanny rozwój firmy pozwala na zapewnienie usług na najwyższym poziomie. Do prowadzenia naszej działalności posiadamy wszystkie niezbędne licencje, uprawnienia i certyfikaty.

Dla firm, których towary należą do grupy małych, drobnicowych lub lekkich oferujemy mniejsze samochody, które przewyższają ciężkie pojazdy pod względem szybkości transportu i elastyczności usługi. Są to pojazdy o ładowności od 1,5 do 6 ton.

Dla uzupełnienie wachlarza naszych możliwości współpracujemy z jedna z największych firm kurierskich na świecie.